Reklam
Reklam

4.Sınıf 1.Ünite İnteraktif Materyaller

4.Sınıf 1.Ünite İnteraktif Materyaller
Reklam

MATERYAL HAKKINDA BİLGİLENDİRME:

Satın alacağınız bu üründe şu 2 ana başlık altındaki materyallere ulaşacaksınız.

ÜNİTE SONU “HANGİSİ?” ADINDA İNTERAKTİF BİLGİ YARIŞMALARI
Toplamda 3 adet olarak hazırlanmış her biri 10 sorudan oluşan ve iki seçenekli olarak verilmiş 20 saniye süre ve müzikli olarak hazırlanmış interaktif materyal.
ÖRNEK ÇALIŞMA:
Başka bir sınıf için hazırlanmış bir örneğine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2- ÜNİTE SONU ” ORTAYA KARIŞIK” ADINDA İNTERAKTİF BİLGİ YARIŞMASI
Toplamda 20 sorudan oluşan içerisinde doğru-yanlış, iki seçenekli seçmece, boşluğa yazma, sürükleyerek kutucuğa bırakma, kutucuktan doğru cevabı seçme, eşleştirme ve doğru sıralama türünde hazırlanan her bir soru türü için farklı süre verilen müzik giydirilmiş interaktif materyal.
ÖRNEK ÇALIŞMA :
Başka bir sınıf için hazırlanmış bir örneğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

MATERYALİN SATIN ALINMA PC YE İNDİRME VE KULLANILMA AŞAMALARI

SATIN ALMA AŞAMASI:
Materyali Facebook Sayfamız olan Din ve Teknoloji sayfamızın mağaza bölümündeki ilgili ilana tıklayarak (ya da buraya tıklayarak) mesaj gönderiyor ve ürünü satın almak istediğinizi belirtiyorsunuz. İlgili moderatör sizinle bağlantıya geçerek size bir banka hesap numarası veriyor. Banka hesap numarasına yatırılan ücretin ardından banka tarafından ücretin yatırıldığına dair bilgi mesajı tarafımıza ulaşıyor
İNDİRİLME ve KULLANMA AŞAMALARI:
İlgili moderatörümüz tarafından ücret yatırılma işleminden sonra size geçiçi süre için aktif hale getirilen bir indirme linki veriyor. Ardından sizler winrar ile sıkıştırılmış yarışma klasörünü bilgisayarınıza indiriyorsunuz ve sıkıştırılmış dosyası “Klasöre Çıkart” ya da İngilizce olarak “Extract to Folder -Dosyanın Adı-” şeklinde klasöre çıkarıyorsunuz. Yarışmaların her biri ayrı ayrı klasörlenmiş olup her bir klasörün içinde de index.html ve data adlı bir sarı klasör vardır. ( bu dosyaların hiç birinin adını değiştirmiyorsunuz) ardından bunları flash bellek içine ya da telefonunuza/tabletinize atarak internet olmadan rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Telefon ve tablette uygulamayı açmak için size Firefox mobil uygulamasını tavsiye ediyoruz. (android için)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ