Reklam
Reklam

8.Sınıf 5.Ünite İnteraktif Materyaller PDF Etkinlikler

8.Sınıf 5.Ünite İnteraktif Materyaller PDF Etkinlikler
Reklam

MATERYAL HAKKINDA BİLGİLENDİRME:

Satın alacağınız bu üründe şu 3 başlık altında materyallere ulaşacaksınız.

1- ÜNİTE KONU ETKİNLİKLERİ:

8.Sınıf 5.Ünite olan “Kur’an-ı Kerim ve Özellikleri” ünitesi ile ilgili olarak hazırlanmış  süreli (bir eğitim öğretim yılında) kullanıma açık olan ve sonrasında kendisini otomatik devre dışı bırakacak olan,  her konu için farklı türlerde (doğru yanlış , hangisi, eşleştirme, kutucuktan doğru seçme, sürükle bırak, çoktan seçmeli, çok seçmeli, doğru sıralama, boşluğa klavye ile yazma gibi…) süre verilerek hazırlanmış olan konu ve kazanım tekrarına yönelik eğlenceli etkili ve eğitici interaktif materyal.

Örnek Materyali İncelemek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız:
https://dinveteknoloji.com/vipornek/853-konu

Kullanımı: Sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınıza indirdirdikten sonra winrar programı aracılığıyla Buraya Çıkart veya Klasöre çıkart diyerek sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda açınız. Açılan klasör içinde index.html dosyası ile data adlı bir klasör bulunacaktır. Siz index.html dosyasına tıklayarak interaktif materyali çalıştırabilirsiniz. Dosya ve klasör adlarında değişiklik yapmayınız.

2- ÜNİTE SONU İNTERAKTİF YARIŞMALAR:

8.Sınıf 5.Ünite olan “Kur’an-ı Kerim ve Özellikleri” ünitesi ile ilgili olarak hazırlanmış  süreli (bir eğitim öğretim yılında) kullanıma açık olan ve sonrasında kendisini otomatik devre dışı bırakacak olan,  2 farklı türde 1- Hangisi ? ve 2- Ortaya Karışık birden fazla soru türünde ( Doğru Yanlış- Test, Hangisi?, Çok Seçmeli, Sürükle Bırak, Kutucuğa Yaz veya Kutucuktan Seç, Eşleştirme, Doğru Sıralama vb. gibi) her farklı soru türünde ise farklı zamanlaması olan eğlenceli eğitici dijital ve interaktif olarak hazırlanmış ünite değerlendirme yarışmaları.

Bu yarışmalarda esas olan tüm öğrencilerin aktif olarak yarışmaya katılımlarını sağlamaktır. Yanlış cevap veren öğrenci o yarışma için elenir ve bir sonraki öğrenci gelerek soruyu çözer. Bu arada yanlış cevap sonrası yarışma programı tekrar başa döner ve farklı bir türde soruyla yeniden başlar. Tüm soruları bilen tek bir öğrenci olursa o öğrenci günün öğrencisi seçilir. Böylece diğer öğrenciler için olumlu bir motivasyon sağlanmaya çalışılır.

Örnek Materyalleri İncelemek İçin Aşağıdaki Linkleri Tıklayınız:
a- HANGİSİ TÜRÜ YARIŞMA ÖRNEĞİ:
https://dinveteknoloji.com/vipornek/849-hangisi2
b- ORTAYA KARIŞIK TÜRÜ YARIŞMA ÖRNEĞİ:
https://dinveteknoloji.com/vipornek/837-ok

Kullanımı: İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınıza indirdirdikten sonra winrar programı aracılığıyla Buraya Çıkart veya Klasöre çıkart diyerek sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda açınız. Açılan klasör içinde index.html dosyası ile data adlı bir klasör bulunacaktır. Siz index.html dosyasına tıklayarak interaktif materyali çalıştırabilirsiniz. Dosya ve klasör adlarında değişiklik yapmayınız.

3- ÜNİTE SONU 3 FARKLI TÜRDE PDF ETKİNLİKLER

8.Sınıf 5.Ünite olan “Kur’an-ı Kerim ve Özellikleri” ünitesi ile ilgili olarak hazırlanmış 3 farklı türde (Kare Bulmaca – Anagram Bulmaca – Sözcük Avı türlerinde) ünite kavram ve bilgi ölçme etkinlikleri. PDF olarak hazırlanmış olup dilerseniz çıktısını alarak sınıfınızda öğrencilerinizin bu etkinlikleri keyifle gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Örnek Materyali İncelemek İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız:
https://dinveteknoloji.com/vipornek/82.pdf

BİLGİLENDİRMELER:

  • Hata kontrolü yapılmasına karşın ürünlerde gözünüze çarpan hataları dinveteknoloji@gmail.com mail adresine bildirebilirsiniz. Hata tespit edildiğinde mail aracılığıyla tarafımıza gönderilmesi halinde düzeltilerek satın alan kişiye 24 saat içerisinde gönderilecektir.
  • Satın alma sonrası ürün destek işlemleri Whatsapp VİP Ürün Grubumuzüzerinden yapılacaktır.
  • ÖNEMLİ NOT: Bu interaktif çalışmalar siz değerli öğretmenlerimiz için en uygun fiyatla satışa sunulmuştur. Dolayısıyla büyük çabalar sonucu üretilmiş olan ve telif hakları içeren bu ürünün izinsiz kopyalanarak dağıtılması öncelikle yasal hak ihlaline girmektedir. Ürünü üreten öğretmenimizin daha kaliteli çalışmalar ile sizlere materyal üretebilmesi için bu kurallara uyacağınızı ümit ediyor, derslerinizi keyifle işlemenizi temenni ediyoruz.

Ürün Fiyatı: 10 TL
5 Ünite Toplam Fiyat: 50 TL

Ürünü Satın Almak İçin Din ve Teknoloji Facebook Sayfa Mağazamızdan https://www.facebook.com/dinveteknoloji/ Mesaj Gönder kısmından bilgi alabilir veya
Girişimci Öğretmen Mağazamızdan:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ