Reklam
Reklam

ABC Optik Okuyucu Android Uygulaması

ABC Optik Okuyucu Android Uygulaması
Reklam

ABC Optik Okuyucu İlkMatZum desteğiyle yapılmış  ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmış profesyonel hızlı ve kaliteli sonuçlar veren ücretsiz  bir optik okuyucu uygulamasıdır. Ücretsiz dedik ancak sadece ufak bağışlar yaparak ekstra özellikleri aktifleştirmeniz mümkün.  Google Play Store’da 4.7 gibi yüksek bir oy oranı alan ve tamamen yerli bir üretim olan ABC Optik ile geçtiğimiz yıllarda 400 üzeri öğrenci yaklaşık 1 saat içinde okundu ve analizleri çıkartıldı. En güzel taraflarından biri de ABC Optik’in TELEGRAM DESTEK GRUBU. (https://t.me/abcoptik) Gruba üye olduğunuzda gerçekten önemli bir sorunla karşı karşıya iseniz uygulamanın yapımcıları tarafından sorununuz çözüme kavuşuyor.

Muadili bile olamayacak yabancı uygulamalara nazaran tavsiye edebileceğimiz ABC Obtik ile başka neler mi yapabilirsiniz;

✔ Hızlı ve Kolay Okuma
ABC Optik Okuyucu ile uyumlu formları hızlı bir şekilde okutup, sonuçları mobil cihazınızda saklayabilirsiniz.

✔ Kolay Veri Yönetimi
Programın kullanımı oldukça kolaydır. Yapmanız gerekenler konusunda siz yönlendir. Okul ve sınıf ekledikten sonra testlerinizi oluşturabilirsiniz.

✔ Ayrıntılı İstatistikler
İstediğiniz zaman yaptığınız sınavlar için istatistikleri inceleyebilirsiniz. Soru frekans analizi ve genel sıralamayı anlık olarak görebilirsiniz.

✔ Çoklu Form Desteği
Desteklediği formlar sayesinde, yapacağınız teste en uygun olanı kolay seçebilirsiniz. Tüm formlarda 5 haneli öğrenci numarası, test grubu alanları mevcuttur. Ayrıca her formun 5 ve 4 seçenekli olanları da mevcuttur.
Mevcut soru sayıları: 20, 25 ve 40 dır. Formların soru ve hane sayıları istekler üzerine arttırılmaktadır.

✔ Otomatik ve Manuel Işık Ayarı
Bulunduğunuz ortama göre otomatik ışık ayarlaması yapabilme, ve bu ayarı deaktif edip uygun değeri manuel olarak ta belirleyebilme imkanı.

✔ Hızlı Algılama ve Otomatik Kaydetme
Formları okutma işlemi için çaba harcamanıza gerek kalmaz. Hatta otomatik okuma seçeneği ile 2sn gibi bir sürede formu okutup sonuçlarını görebilirisiniz.

✔ Kolay Yönetim
Tüm ayarlamaları okuma ekranlarından ve ayarlar panelinden yapabilirsiniz.

✔ Excel Formatında Raporlar
Sınıf genel sıralamasını ve testin soru frekans analizini .xls formatında çıktı alabilirsiniz.

✔ Telegram Grubu Üzerinden Geliştirme
Uygulamanın hakkında sayfasından telegram grubumuza katılabilirsiniz. Buradan program yapımcısı ile direkt olarak iletişime geçebilir, yardım alabilir, fikirlerinizi belirterek programın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. ( Telegram grubunda telefon numaranız rehberinizde olmayan kişilere görünmez )
Eğer istemezseniz program üzerinden “Geri Bildirim” menüsünü kullanarak tüm görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Formlar
● Uyumlu formları sitemizden indirebilir, uygulamadan indirebilir / görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz : https://abcoptik.com/formlar.html

Öğrenci ve Sınıf Ekleme
● e-Okul’dan aldığınız öğrenci ve şube listesini kullanarak programa uyumlu ve düzenlenebilir CSV verisi oluşturabilirsiniz. Böylece tüm öğrenci ve sınıfları kolayca programa ekleyebilirsiniz:
https://abcoptik.com/donusturucu.html

ABC OPTİK OKUYUCU CİHAZINIZA KURMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ