Reklam
Reklam

Dkab Afiş Web Sitesi

Dkab Afiş Web Sitesi
Reklam

Bilgilerin görsellerle yoğrulmuş olarak en ideal şekilde gösterildiği materyal araçları malumunuz olduğu üzere “Bilgi Afişleri” ya da “Bilgi Posterleri”dir. Yani en yaygın bilinen adıyla İnfo grafiklerdir. İşte bu yazımızda Din Öğretimi kapsamındaki bilgilerin grafiklerle yoğrularak en ideal en profesyonel ve en keyifli şekilde sunulan  DKAB AFİŞ sitesi hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sitenin altyapısı ve dinamik işlevi, arkasında  profesyonel bir el olduğunu bizlere hissettiriyor. Son derece sade anlaşılır bir yapıya sahip olan site Joomla altyapısına sahip. Sanal Alışveriş Sitesi olarak karşımıza çıkan sitede çeşitli türde din eğitimi ve öğretimine dair materyallerin gayet uygun fiyatlarla ve üstelik kaliteli olarak iki farklı türde görücüye çıktığını görüyoruz.

Sitenin Ana Sayfasında yer alan menü sisteminde Dijital ve Basılı Ürün kategorilerinin olduğu dikkatimizi çekiyor. Bu linklerin her birinden  ürünlere rahatlıkla ulaşılabilmekte, istenildiği takdir de de filtreleme yoluyla da ürünler ziyaretçiye gösterilmektedir.

Yine sitenin ana sayfasında menülerin hemen altında slider şeklinde manşet niteliğinde içeriklere yer verildiğini bu kısmın altında popüler materyallere yer verildiğini bir altta ise tüm ürünlerden seçmelerin bir film şeridi olarak karşımıza çıktığını görüyoruz. Sitenin Ana Sayfasının en altında ise alt kategorileri ile birlikte gösterilen Ürünlerimiz, Hakkımızda, Üyeler için Üye Hesabı ve Sanal Mağaza Bilgilerini bulabiliyorsunuz.

Sitede iletişim ve sosyal medya adreslerinin de ayrıca belirtilmiş olması önemsediğimiz ve dikkatimizden kaçmayan bir başka husus. Tüm bunların yanında Whatsapp iletişim hattının da olması sitenin profesyonelliğine ayrı bir renk katmış diyebiliriz.

Sitenin bu kaliteli materyallerinde ise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Betül Deliktaş ve İshak Aşar imzasını görmek bizi hiç de şaşırtmadı. Zira bu iki profesyonel öğretmenimiz site dizaynı konusunda da profesyonel bir isim olan Nurullah Bora hocamızın da katkısı ile harika bir işe imza atmışlar cümlesini rahatlıkla kullanabiliriz

Son olarak gerek ürünlerin kalitesi gerek sitenin kalitesi ve kolaylığı bizi cezbetti. Emeği geçen arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve bu güzel siteden istifade etmenizi ümit ediyoruz.

Makaleyi Hazırlayan: Mehmet Fatih BÜTÜN

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ