Reklam
Reklam

Nisan Ayı Nilüfer DÖGEP Semineri

Nisan Ayı Nilüfer DÖGEP Semineri
Reklam

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde uygulamaya konulan Din Öğretmenleri Eylem Planı (DÖGEP)
Nisan ayı etkinlikleri kapsamında Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi Öğretmenlerinden ve Dkab Öğretmeni olan Mehmet Fatih Bütün tarafından Bursa Nilüfer ilçesinde görev yapan ilk ve orta dereceli okullarımızdaki DKAB öğretmenlerine yönelik “Din Öğretiminde Teknoloji Kullanımı” semineri verildi.

Seminer programın düzenlendiği Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Gökhan Turhan’ın açılış konuşması ile başladı. Ardından söz alan Rasim Özden Ören Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Ömer Aydın’ın okul tanıtımı ile devam etti ve son olarak Mehmet Fatih Bütün DKAB Öğretmenlerine “Neden Teknoloji ve Neden Eğitimde Teknoloji?” “Eğitim 2023 Vizyon Belgesi ve Dkab Öğretmenleri”, “E-İçeriklerin Önemi ve E-İçerik Araçları ile Örnekler” ” Etkili Yöntem ve Teknikler” başlıkları ile yaklaşık 3 saat süren bir sunum gerçekleştirdi.

Program aralarında ve sonunda öğretmenlerin sorularını yanıtlayan Mehmet Fatih Bütün programa katılan tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ