Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi

Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi

Oyun ve Eğlenceli Etkinliklerle Din Öğretimi (4-6 Yaş) kitabı, ebeveyn ve eğitimciler için hazırlanmış olup içerisinde 100 farklı oyunla din eğitimine dair büyük bir açığı kapatmayı hedefliyor.

Kitap, Din Eğitimi anlamında zengin içeriği sahip olup Diyanet İşleri Başkanlığı 4-6 yaş müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Erken çocukluk döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kaynak kitap, 9 farklı bölümden oluşmakta ve dersleri verimli hale getirmek için de birçok kazanımı içinde barındırmaktadır.

Oyunları ve etkinlikleri belli bir sınırda kullanmayıp farklı şekillerde uyarlama da yapabilirsiniz. Hatta yaş aralığı tamamen uygulayıcının hayal gücüne bırakılmış olup farklı şekilde formalize edilerek derslerde daha aktif bir öğretmen/ebeveyn olabilmenin kapılarını aralıyor.

Kitabın yazarları Hafize Beyza Bilgi, Melike Müftüoğlu, Gülten Balcı ve Rabia Kuruner ise bu alanda söz sahibi olan usta isimler. Kendilerini tebrik ediyor alanımızda büyük bir açığı kapatan eserin hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bu muhteşem esere çok uygun bir fiyatla aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
http://ensarnesriyat.com.tr/…/oyun-ve-eglenceli-etkinlikler…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.