Yerli ve Milli Sosyal Medyaya Doğru-2

Mehmet Fatih Bütün

Yazarın şu ana kadar yazılmış 7 makalesi bulunuyor.

Sosyal medya konusunda özellikle son zamanlarda ülkemizde faaliyet gösteren Amerikan devlerinin tekelini kırmanın çok zor olduğunu çok iyi biliyorum. Belki kişisel çabamın ve gayretimin de bir anlamı olmayacaktır hep örnek verdiğim karıncanın ateşe su dökmesi gibi. Ancak safımın belli olması, sürekli klavye üzerinde vatan millet kahramanlığı yerli ve milli  reklamı yapıp amerikan pastasından yiyenler gibi olmadığımı gösterebilmek adına amerikan sosyal paylaşım ve medya devleri üzerindeki paylaşımlarımı durdurma ve Türkiye’nin yeni milli ve öz kimliğine sahip sosyal paylaşım ağı ile yani Finkafe ile yoluma devam edeceğimi sizlerle paylaşmak istedim.  Daha önce twitterin yerli ve milli bir alternatifi yoktu şimdi hem daha kaliteli hem bizden ve yerli olan Finkafe olduğu için onunla devam edeceğim. Belki şu an bu yazıyı yazdığım (wordpress) blog da bir abd yapımı ama yenisi ve millisi yapılana kadar bununla idare edeceğiz. İnşallah blog sitelerinin de yerli versiyonu çıkar da bu yazıları o bloglar üzerinden yazarız.

Finkafe sizi 140 karaktere sıkıştırmıyor üstelik cep telefonu onayından sonra 250 olan karakter aralığını 500 karaktere çıkarıyor ve bugüne kadar hiçbir yerde görmediğim kafeler ile paylaşımlarımı uygun olan kafede rahatlıkla yapabiliyorum.

Finkafe sürekli kendini geliştirmeye çalışıyor ve bu anlamda üyelerinin geri dönüşlerine büyük önem veriyor. Siz kolaysa bunu diğer amerikan devlerinde gerçekleştirmeye çalışın. 🙂 Düşüncesnize siz bir sorununuzu dile getiriyorsunuz  ve bu sorununuza Marc veya Jack anında yanıt veriyor veya sizi takip ediyor 🙂 e tabi böyle bir durum Finkafe dışında mümkün değil. Umarım bu sıcak bağlantı Finkafe büyüdükçe bozulmaz gerçi büyüdükçe sorunlar sıkıntılar dertler büyüyecek ama dileğim bu yerli sosyal paylaşım ağı en iyiye en yükseğe doğru hızlı adımlarla gider de yüzünü kendisine güç verenlerden çevirmez.

Ben başta bu sosyal paylaşım ağının en önemli isimlerinin başında olan Arif Ünver Bey’e, Burak Korkmaz Bey’e ve ismini veremediğim ( nicklerini bildiğim fenomen, lucapaciola vs..) tüm Mobifin ve Finkafe sakinlerine teşekkür ederim.

Finkafe hem web üzerinden ziyaret edilip girilebilen hem de mobil üzerinden indirilip cepte ve tablette kullanılabilen bir sosyal paylaşım sitesi.

Google Play >>> Buradan İndirebilirsiniz

AppStore >>> Buradan indirebilirsiniz

SON OLARAK,
Mehmet Fatih Bütün’ü finkafe de takip etmek isterseniz buradan beni takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.